Dodany: 2012-11-07 14:52:29

 

Eksperyment FiladelfiaFilm eksperyment filadelfia to film, który ma w sobie dużo z prawdziwej historii , która miała miejsce podczas wojny. Eksperyment filadelfia opowiada o tym, jak pewnego dnia znika statek, który był obserwowany, po użyciu nowego sprzętu znika i nie wiadomo co dziej się z osobami, które znajdowały się na statku.

 

film Eksperyment Filadelfia to film, który opowiada o tym jak załoga w pewnym momencie przenosi się do przyszłości. To film jak filmy online, które polecamy wszystkim, którzy lubią przygody, sytuacje, które są nieco inne niż te, które obserwujemy na co dzień. Film eksperyment filadelfia to film, który opowiada o tym, jak załoga statku jest zdana na siebie i musi sobie z całą tą sytuacją poradzić.

 

Film ten można bez problemu nazwać filmem fantasy, choć tego elementu fantastyki nie jest tak wiele, jak elementy przygodowego, dla koneserów kina tego typu. Polecamy filmy jak film, który tu omawiamy dla tych, którzy lubią wraz z głównymi bohaterami rozwiązywać różnego typu zagadki i przezywać emocje, które w naszym życiu rzadko nam się zdarzają w nas rodzą..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Eksperyment Filadelfia
Nick: