Dodany: 2012-11-08 09:36:33
 

The LetterFilm the letter to film, który opowiada o tym, jak często świat rzeczywisty zostaje przez nas zatracony, jak często gubimy się nie tylko w tym co nas otacza, ale również w tym, co sami sobie niejako wymyślamy.

 

Film the letter to opowieść nieco psychologiczna, która opowiada historię kobiety, która jest nie tylko doskonałą pisarka, ale jednocześnie bardzo wciągnięto w to co tworzy osobą. W pewnym jednak momencie okazuje się, że nie ma ona weny i nie idzie jej tworzenie tak dobrze, jak miało to miejsce wcześniej. Kobieta zaczyna się martwić tym, dlaczego tak się dzieje. Do czasu, kiedy okazuje się, że życie i świat realny zaczynają jej się rozmywać, a świat, który do tej pory tworzyła w swoich książkach staje się jej coraz bardziej realny, bliższy. film The Letter to film jak filmy online, które mają nieco zagmatwana fabułę, jednak najważniejsze jest to by widz dał się ponieść temu, co zaplanował reżyser tego filmu.

 

Film ten z pewnością wciąga każdego, bo nie tylko jest tu aspekt przygodowy, ale i psychologiczny, który może się okazać rzeczywistością. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu, jesli macie ochotę wraz z główną bohaterką odkryć jej prawdziwe ja..

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Letter
Nick: