Dodany: 2012-11-08 10:01:01

 

Dom w głębi lasuFilm Dom w głębi lasu to jeden z najgorszych filmów, które można dziś znaleźć w kinie czy sieci. Film dom w głębi lasu to opowieść o tym, jak grupa nastolatków bierze udział w projekcie, który ma za zadanie pokazać jak zostaną oni zabici i jak będą walczyć o swoje życie.

 

film Dom w głębi lasu to celowa można odnieść takie wrażenie – farsa, celowe wyśmianie gatunku jakim jest horror. filmy online, które mają nas zazwyczaj wystraszyć w tym przypadku jest to raczej wyśmianie tego, jak tworzy się takie filmy. To dość specyficzny, a przy tym bardzo nietrafiony film, który jest nie tylko prześmiewczy, ale przy tym pokazuje najgorsze cechy ludzi, a źle dobrani aktorzy odgrywają swoje role w po prostu sztampowy sposób. Film ten jest parodią można to tak nazwać dobrego horroru, a ci, którzy zdecydowali się obejrzeć ten film z pewnością w ten sposób powinni na to spojrzeć.

 

Najgorsze jest jednak to, że wielu widzów odebrało ten film nieprawdopodobnie poważnie i rozczulają się nad estetyką czy fabułą filmu, co tylko pokazuje głupotę części widzów. Naśmiewanie się z inteligencji widza – tak można określić film, który tu opisujemy. Nie ma w tej produkcji niczego, co można by pochwalić, poza dosadnym pokazaniem tego, że dobry horror wymaga czegoś więcej niż zabijania naszej głupoty..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dom w głębi lasu
Nick: