Dodany: 2012-11-08 10:05:27

 

Wieczór PanieńskiFilm wieczór panieński to film, który ma za zadanie rozbawić nas do łez. Czy tak rzeczywiście jest? Film wieczór panieński to film, który mamy wrażenie stanowczo za bardzo podobny jest do filmu druhny, który był dobrze wykonaną produkcją.

 

W tym przypadku, film wieczór panieński to również komedia, która jednak pokazuje złośliwe panny, które nie mogą znieść tego, że znienawidzona przez nie kiedyś koleżanka wychodzi za mąż. Film wieczór panieński pokazuje, jak koleżanki zrobią wszystko by uprzykrzyć jej ten ostatni przed ślubem dzień, by odegrać się na niej, a także przy okazji swoje własne frustracje wylać z siebie. film Wieczór Panieński to film należący do grupy filmy online komedia, dla kobiet, które potrafią śmiać się z tego typu sytuacji.

 

Dla wielu widzów film ten był po prostu słaby. Nie ma w nim ciekawych, zabawnych sytuacji jak w filmie druhny , na którym z pewnością był wzorowany, poza tym oglądając poszczególne sceny ma się wrażenie, że po prostu '' gdzieś to już widziałem''. Film ten nie ma więc zbyt wielu pozytywnych komentarzy, jednak jeśli masz ochotę spędzić wieczór w nieco inny sposób, nie myśleć oglądając, film ten z pewnością się nada..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wieczór Panieński
Nick: