Dodany: 2012-11-08 10:06:59

 

Weekend Aan ZeeFilm weekend aan zee to film, który pokazuje po raz kolejny fabułę, do której już a amerykańskim filmie przywykliśmy. Film weekend aan zee to film, który pokazuje życie kilku kobiet, które spotykają się w wyjątkowym miejscu, gdzie mają przeżyć idealne miniwakacje.

 

Kobiety sa przyjaciółkami, jednak jak się okazuje nie są tak idealne jak każda z nich chce by inni tak o nich myśleli. Ukrywają wzajemnie przed sobą swoje problemy, mimo, że każda z nich ma je i nie potrafi tak do końca wypocząć w miejscu, w którym się znalazły. film Weekend Aan Zee to film, który można uznać za dobra komedie pomyłek, jednak nie ma on zbyt wielu ciekawych akcji, czy też nie jest wyjątkowo zabawną komedią dla każdego. Film jest raczej z gatunku filmów online , które ogląda się dla zabicia czasu.

Film można polecić tym, którzy wieczorami chcą coś obejrzeć, jednak nie maja ochoty niczego analizować, czy poruszać zbyt skomplikowanej fabuły. Film ten może spodobać się kobietom, które potrafią być może odnaleźć w tym filmie odrobinę siebie czy swoich przyjaciółek..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Weekend Aan Zee
Nick: