Dodany: 2012-11-08 10:16:52

 

Spadaj tatoFilm spadaj tato to nie tylko doskonała komedia pomyłek, ale i film, który pokazuje nam jak dziwne mogą być relacje rodzinne. film Spadaj tato to komedia z naszym ulubionym specem od komedii Sendlerem, który w tym przypadku wciela się w postać dość ekscentrycznego ojca, który zjawia się w zyciu swojego syna można powiedzieć w najmniej odpowiednim momencie.

 

Film spadaj tato to film, który opowiada historię mężczyzny, który w życiu dość specyficznie działał, a efekty tego specyficznego życia to dziecko, które bardzo szybko opuściło go, kiedy tylko mało okazję. Jak się okazuje syn ten dorobił się nie tylko znakomitego nazwiska, ale również dobrych pieniędzy i ukochanej, która nie do końca zna jego przeszłość i jego historię.

 

Kiedy jego ojciec nagle dostaje propozycje super pieniędzy pod warunkiem, że zaprowadzi go do jego matki w więzieniu i telewizja będzie mogła to nagrać – postanawia odwiedzić swojego syna. Okazuje się , że jego ekscentryczny ojciec doskonale radzi sobie nie tylko z jego przyszłymi teściami, ale również rodzina i przyjaciółmi, którzy doskonale go przyjmują. Tylko syn nie do końca cieszy się, że życie od którego chciał uciec, samo do niego wróciło. Film spadaj tato to doskonała komedia. filmy online tego typu naprawdę szczerze bawią i można bez większego problemu polecić go innym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Spadaj tato
Nick: