Dodany: 2012-11-08 10:22:38

 

Cezar musi umrzećFilm cezar musi umrzeć to film, który został okrzyknięty jednym z lepszych dzieł naszego czasu, film ten opiera się na zbudowanym przez więźniów naszych czasów przedstawienia, które mota się z prawdziwym światem więźniów, którzy odgrywają swoje role.

 

Film cezar musi umrzeć to film psychologiczny pokazujący próby do tego spektaklu. Z czasem role, które mają odgrywać więźniowie staję się dla nich bardzo realne, a sami więźniowie zatracają się w tym co mieli stworzyć. film Cezar musi umrzeć to film, który ma nieco inną fabułę niż te filmy online, które można by do tej pory oglądać w kinie, czy sieci. Film ten jest zbudowany w inny sposób, ma zupełnie inny cel i przede wszystkim nowy pomysł połączenia naszej rzeczywistości z tym, co niegdyś miało miejsce.

 

Jakie role społeczne dziś jesteśmy w stanie przyjąć, czy jesteśmy podobni do ludzi, którzy wydawali nam się kiedyś znacznie głupsi, inni zubożali psychicznie? Na te i inne pytania będziemy w stanie sobie odpowiedzieć oglądając film, który jest tu opisywany. Zachęcamy, bo to jedna z lepszych produkcji, które można obejrzeć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Cezar musi umrzeć
Nick: