Dodany: 2012-11-08 11:30:47
 

ObławaFilm obława to film opowiadający o polskim partyzancie, który musi nie tylko zmagać się z wewnętrznymi demonami, ale również jest to film pokazujący jak ciężko było w tamtych czasach pozbyć się nazistowskich ogonów.

 

Film ten jest doskonała produkcją nie tylko ze względu na to, że my Polacy kochamy tą opowieść o wojnie o trudnych czasach naszych obywateli, a także o tym jak musieli często walczyć między sobą, bo byli i tacy, którzy za cenę życia i swój własny honor poświęcili innych. film Obława to film doskonały, piękny, wzruszający i w dodatku bardzo mocno prawdziwy, przez co my wszyscy mamy wrażenie, że zapadamy się w ten film, że jest nam wyjątkowo bliski.

 

Takie odczucia chciał osiągnąć właśnie Kryształowicz swoim dziełem. Film obława jak inne filmy online wojenne to film, który również pokazuje mnóstwo miłości, która w tych trudnych czasach musiała poczekać, często musiała być niezauważalna, często bolała i przede wszystkim często kończyła się tragicznie. Film ten to również doskonała gra aktorska przede wszystkim gra aktorska Dorocińskiego, który w roli bohatera głównego doskonale zrobił klimat jakiego nie można by stworzyć za pomocą innego aktora. Obok niego pojawia się w filmie również doskonała Weronika Rosati, która również jest w tym filmie po prostu doskonała..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Obława
Nick: