Dodany: 2012-11-08 11:41:28

 

Seven BelowFilm seven below to film, który opowiada o grupie osób, które podczas burzy nagle zjawiają się w tym samym miejscu, by przeczekać to , co ich spotkało. Kompletnie obcy sobie ludzie cieszą się, że znaleźli chatkę, w której w tą burzę mogą poczuć się bezpiecznie.

 

Niestety okazuje się, że w chatce tej nie ma zasięgu, a i dookoła nie ma żywej duszy. Film seven below to film, który jest zaliczany do tych jak filmy online mające wywołać dreszczyk. film Seven Below to horror opowiadający o tym, jak ta grupka ludzi, którzy początkowo myślą, że mają szczęście, że znaleźli schronienie będzie jeszcze tego żałować, bo jak się szybko okaże, ta chatka nie jest dla nich bezpieczna, a wcześniej doszło tu do strasznej tragedii i dusze ludzi, którzy zginęli nadal błąkają się po okolicy. Film seven below to film, który ma za zadanie nas wystraszyć.

 

Film ten jest jednym z tych, które można równiez uznać, za film nieco fantastyczny, który używa w swej fabule czynniki, które w rzeczywistości nie istnieją, a my jedynie – ludzie mamy tylko wyobrażenia na ten temat i pewne obawy – co by było, gdyby, te istoty jednak istniały. Film polecamy tym, którzy lubią się bać i kochają tego typu produkcje..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Seven Below
Nick: