Dodany: 2012-11-08 11:45:51

 

BirdsongWojenne akcje i to wszystko, co dzieje się wokół wojny to przede wszystkim walka z samym sobą i ze słabościami człowieka. Film birdsong to film, który opowiada o miłości nie tylko osób, które są zaplątane w wojnę, ale również to film, który pokazuje jak ciężko jest często znaleźć się w tym świecie wojny.

 

Film birdsong to film, który opowiada o dwójce młodych osób, które nie tylko zakochują się w sobie, ale również odnajdują się po pewnym czasie, jednak w innym kontekście – w kontekście wojny. Film birdsong to film, który ma za zadanie pokazać, że wojna nie tylko jest w stanie zniszczyć prawdziwą miłość, ale i jest w stanie zamotać w życiu każdego człowieka. Film birdsong to film, który można uznać za film pokazujący walkę o to co najważniejsze – o życie, ale i miłość, która w tym życiu jest najważniejsza.

 

film Birdsong to film, który polecamy wszystkim tym, którzy kochają dobre filmy o miłości, ciężkiej wojnie, o tym jak ciężko jest się odnaleźć w życiu, które często ma dla nas inny plan niż my sami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Birdsong
Nick: