Dodany: 2012-11-08 11:59:17

 

Kraina miodu i krwiFilmy wojenne to dziś jedne z tych, które lubimy najbardziej, bo pokazują kawałek naszego świata, który nie jest tylko taki, jak malują go w pięknych, kolorowych, ciekawych filmach, ale jest również okrutny i to właśnie ma za zadanie pokazać ten film.

 

Film kraina miodu i krwi to film, który opowiada o tym jak ciężko jest dziś na świecie pełnym wojny znaleźć odrobinę szczęścia. film Kraina miodu i krwi to film, który opiera się na prawdziwych historiach, na opowieści ludzi, którzy poznają się podczas wojny na Bałkanach. To film, który opowiada o tym, jak ciężko jest właśnie miłością się zająć kiedy dookoła wojna i ból.

 

filmy online jak ten, który jest tu prezentowany to przede wszystkim film, który pokazuje świat pełen wielu, niezależnych od nas sytuacji, które nie tylko mogą być dla nas wszystkich tymi, które mimo wszystko będą mieć wpływ na nasze życie, nawet jeśli my tego nie chcemy. Dlatego też taki film powinien obejrzeć przede wszystkim ten, który nadal twierdzi, że to co dzieje się na świecie dzieje się za zgoda nas wszystkich. Tak nie jest i nie będzie, bo w naszym świecie wciąż niewiele jesteśmy w stanie zrobić, kiedy naszym światem rządzą inny, uniezależnieni od nas, tacy, którym sami daliśmy władzę nad światem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kraina miodu i krwi
Nick: