Dodany: 2012-11-08 12:26:59
 

8 sierpniaFilm 8 sierpnia to film, który przede wszystkim opowiada historię matki, która szuka swojego syna. Film 8 sierpnia to film, który nie tylko jest opowieścią o wojnie jednak jest to fi, który pokazuje ją w nieco inni sposób.

 

Widzimy ją przez chwile oczami małego chłopca, który wojnę postrzega jako walkę robotów. W rzeczywistości film 8 sierpnia opowiada o tym jak w osetii południowej ciężko było przeżyć ludziom, którzy wojny nie chcieli. filmy online, które traktują o wojnie to nie tylko zazwyczaj filmy, pokazujące wszystko niejako osób z frontu. Ten film jest inny bo pokazuje nam wojnę i jej zło niejako oczami osób nieuczestniczących w tej wojnie i tym ciężej jest nam t obserwować. Film ten jest to film, który przede wszystkim warto obejrzeć, żeby mieć wyrobione zdanie na takie akcje jak wojna w naszym świcie.

 

Trzeba wiedzieć, czym jest wojna i jak się ona kreuje i jaki ma wpływ na to wszystko, co dzieje się na świcie, wśród ludzi, społeczeństwa. Filmy te trzeba w inny sposób odebrać, by móc mówić o tym, że wiemy, jak wojnę odbierają niczemu winny obywatele. To ważne, by oglądać również takie filmy, bo są one czymś co poszerza nasze horyzonty..

Dodaj nowy komentarz do artykułu 8 sierpnia
Nick: