Dodany: 2012-11-08 12:29:57

 

Królewna śnieżkaFilm królewna śnieżka to film, który przede wszystkim jest zupełnie innym filmem, niż ta baśń, którą już znamy, w tym przypadku również mamy do czynienia z królewną, której zadaniem jest nie tylko walczyć o miłość księcia, ale również jest to walka z królową, która chce księżniczce wszystko odebrać.

 

film Królewna śnieżka to zupełnie zaskakujące ujęcie baśni, którą dobrze znaliśmy jako dzieci. W tym przypadku również widzimy królewnę piękną, ale i przede wszystkim waleczną, której dzielnie pomagają krasnoludki, w tym jednak przypadku kransoludki to rabusie , którzy sprytnie pomagają swojej królowej, mimo, że sami nie mają zbyt dobrej opinii.

 

Film królewna śnieżka to doskonała produkcja, pomysłowa, zabawna i pięknie zagrana przez doskonale dobranych aktorów. Film ten podobnie jak inne filmy online, które stworzono na podstawie bajek, robi wrażenie nie tylko na dorosłych, ale i dzieciach. Tofilm, który chyba każdy z nas powinien obejrzeć, jeśli oczywiście lubicie historie, które kończą się szczęśliwie, mimo, że momentami nic nie będzie na to wskazywać. Film ten jest również czymś, co pozwala nam wierzyć, że każdą baśń można przenieść na kino nowoczesne, które pokazuje również kino akcji jak inne filmy online..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Królewna śnieżka
Nick: