Dodany: 2012-11-08 12:40:16

 

PlaybackJeśli macie wrażenie, że w naszym dzisiejszym kinie nie ma już dobrych filmów, które są niepowtarzalne, takie, których fabuła opiera się na zupełnie czymś nowym, świeżym – to po obejrzeniu tego, czym jest film Playback jedynie pogłębicie takie wrażenie.

 

Film playback to film, który opiera się przede wszystkim na tym, czym jest horror ludzi, którzy natrafiają przez przypadek na coś, czego nie powinni byli znaleźć. Film playback to film, który przede wszystkim opowiada o tym, jak młodzi ludzie natrafiają na taśmę, na której uwiecznione jest jak zabita zostaje całą rodzina. Po tym jak znajdują tą taśmę i ujawniają skrywany przez długie lata sekret, zaczynają ginąć. Film playback to film, który ma przede wszystkim sprawić, że widz będzie się bał, czy jednak taki efekt został osiągnięty?

 

Niekoniecznie. Film playback to raczej marna parodia tego filmu, który już dobrze znamy, a mianowicie film krąg. To właśnie takie filmy online przypomina nam dziś ten, który nazywany jest dziś filmem grozy, a który niekoniecznie osiąga to, po co został stworzony..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Playback
Nick: