Dodany: 2012-11-08 12:42:42

 

KontrabandaFilm kontrabanda to film, który opowiada o przestępczym świecie, nie tylko skorumpowanych policjantów i niebezpiecznych gangsterów, ale również o ludziach, którzy często mimowolnie zostają wciągnięci w ten świat. Film kontrabanda opowiada o tym, jak mężczyzna, który już dawno rzucił to, co do tej pory robił, czyli zajmował się kontrabandą, a zaczyna normalnie żyć.

 

Wychodzi z więzienia i zaczyna żyć z żoną i dziećmi jednak po pewnym czasie okazuje się, że jego dotychczasowe życie zaczyna się o niego upominać. Jak? Jego szwagier wpada w tarapaty i okazuje się, że jedyną możliwością aby go uratować jest powrót naszego głównego bohatera do tego, co już robił, a więc znowu do świata przestępczego. film Kontrabanda to film, który musimy obejrzeć, by móc wyrobić sobie zdanie na jego temat, jednak to co ważne w tym filmie to przede wszystkim pokazanie, że często nasze wybory to nie jedyne co ma coś wspólnego z naszym życiem, często okazuje się, że naszym życiem zarządza ktoś inny i ktoś zupełnie inny decyduje o tym, co i jak zrobimy.

 

Film kontrabanda to film o mafii, o agresji i o tym, jak wiele rzeczy dzieje się w naszym życiu nad którymi musimy zapanować. filmy online tego typu polecamy więc wszystkim, którzy chcą zobaczyć trochę dobrej akcji i ciekawych wydarzeń..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kontrabanda
Nick: