Dodany: 2012-11-08 12:48:11

 

21 Jump StreetFilm 21 jump street to film, który musi zobaczyć każdy, kto przede wszystkim lubi dobrze się bawić oglądając film, ale również polecamy tym, którzy kochają dobre, zabawne zdarzenia i komedie pomyłek. film 21 Jump Street to film, który opowiada o dwójce młodych policjantów.

 

Ich losy zbiegają się już w szkole, kiedy okazuje się, że jeden drugiemu może być bardzo pomocny, kiedy okazuje się, że jeden jest mądry, a drugi silny i obaj doskonale się zgrywają i dogadują pod pewnymi względami i doskonale się uzupełniają. Film 21 jump street to film, który przede wszystkim skupia się na akcji tych młodych policjantów, którzy zaczynają od drobnych akcji w parku i to w dodatku nieudanych, po czym trafiają do specjalnej sekcji na przyuczenie.

 

W tej sekcji przydzielona im zostaje akcja odnalezienia szkolnego dilera. Aby dobrze rozejrzeć się w sprawie, obaj młodzi policjanci trafiają jako uczniowie do tego liceum i ich zadaniem będzie wtopić się w tłum. Film 21 jump street pokazuje masę przezabawnych sytuacji z tym związanych. Policjant kujon odkrywa w sobie atrakcyjność wewnętrzną i fakt, że może podrywać dziewczyny, czego do tej pory nie potrafił, a policjant mięśniak odkrywa, że może się czegoś nauczyć i dogadać się z kujonami, którzy stają się mu bardzo pomocni. Film 21 jump street polecamy miłośnikom dobrych komedii i tego typy produkcji jak filmy online..

Dodaj nowy komentarz do artykułu 21 Jump Street
Nick: