Dodany: 2012-11-08 12:53:05

 

The PactFilm the pact to film pokazujący nam początkowo zycie normalnej nastolatki, która po śmierci swojej matki wraca do swojego poprzedniego miejsca zamieszkania, skąd uciekła jej matka. Szybko okazuje się, że wokół dziewczynki dzieje się coś dziwnego, co zaczyna ją nieco przerażać i przerastać.

 

Film the pact to film, który pokazuje jak nasza główna bohaterka trafia do kręgu przyjaciół, którzy zaczynają wmawiać jej, że nie jest zwykła, że nie jest taka jak inni, a także że nie trafiła tu przez przypadek i jest potrzebna. film The Pact to opowieść o tym jak dziewczynka odkrywa, że rzeczywiście ma ponadprzyrodzone siły, które nie tylko zostały jej nadane w chwili narodzin, ale również okazuje się, że jej matka również miała podobne zdolności i nie zginęła przypadkiem.

 

Dziewczynka dowiaduje się również, że należy do kręgu osób, którym przyjdzie walczyć ze złem. Film the packt to przede wszystkim film, który należy oglądać z lekkim przymrużeniem oka ze względu na fakt, iż jest w nim sporo fantastyki. filmy online tego typu najbardziej docierają do młodych osób i to głównie młodzież czerpie właśnie z tych filmów jakieś treści dla siebie. Polecamy jednak również widzowi dorosłemu. Warto obejrzeć i samemu ocenić ten film..

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Pact
Nick: