Dodany: 2012-11-08 12:59:01

 

Raj na ziemiFilm raj na ziemi to komedia, która z pewnością przypadnie do gustu nie tylko tym, którzy kochają jennifer aniston i jej szalone role, ale również każdemu, kto ma ochotę po prostu dobrze bawić się przed telewizorem.

 

filmy online jak film raj na ziemi to filmy, które już z fabuły i założenia mają bawić widza nieskomplikowanym obrazem i dialogami, jednak nieogłupiającymi, a ciekawymi. Film raj na ziemi to film, który nie tylko jest doskonałą zabawną dla każdego z nas, ale również jest to film, który może nas jednak czegoś nauczyć, bo fabuła ma swój przekaz, który rzeczywiście ma swoją mądrość, którą warto posiąść. film Raj na ziemi opowiada historię małżeństwa, które szuka swojego miejsca na ziemi. Okazuje się, że ich dotychczasowe życie w mieście w wielkich murach musi ulec zmianie, bo nie stać ich ani na mieszkanie w nim, ani też nie daje im to życie już takiego szczęścia. Zmuszeni są więc wyjechać do brata naszego głównego bohatera, u którego jednak nie wytrzymują długo.

 

Przez przypadek psuje im się samochód w miejscu, w którym żyją dziwnie wyglądający dla nich ludzie, którzy mają nietypowe zwyczaje i nietypowy styl bycia. To co początkowo jest dla nich dziwne z czasem okazuje się być dla nich całkiem atrakcyjne, aż decydują się zostać w ten społeczności na trochę, by poczuć się lepiej i odpocząć. Film raj na ziemi to film, który pokazuje jak ludzie nagle zmieniający swoje otoczenie – mogą zmienić się sami, a także uwolnić w sobie coś, czego wcześniej w sobie nie znali. Filmy online tego typu, jak ta komedia polecamy każdemu, bo warto się czasem nieco odciąć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Raj na ziemi
Nick: