Dodany: 2012-11-08 13:01:49

 

8 prostych zasadSerial 8 prostych zasad to serial nie tylko o tym, jak ciężkie jest dorastanie w domu dwóch nastolatek jednocześnie, ale również przy tym wszystkim jak trudne jest wychowywanie tych nastolatek przez samą matkę i dziadków.

 

serial 8 prostych zasad to serial komediowy, choć ma w sobie, coś co martwi i smuci, a jest to fakt tego, że ojciec rodziny, która jest w tym serialu tą główną – umiera i zostawia rodzinę samą. Nie mogą się pogodzić z jego śmiercią nie tylko dzieci – dwie córki i syn, ale również nie może sobie wciąż z tym poradzić matka dzieci, a więc wdowa.

 

serial 8 prostych zasad to serial, który pokazuje jak dziewczyny, mimo iż teoretycznie nie muszą już przestrzegać zasad nieżyjącego ojca – robią to wciąż. A zasady to przede wszystkim zbiór reguł, które ojciec za życia przygotował im na czas ich randkowania. serial 8 prostych zasad to serial, który bawi do łez, ale i czasami smuci, kiedy w serialu ukazana jest sytuacja, w której dzieciom i ich matce brakuje pomocy ojca, rad i jego nietypowego stylu bycia. Serial ten jak filmy online komediowe można nie tylko uznać za dość trafione produkcje zarówno dla młodego jak i starszego widza, ale również coś, co naprawdę sprawdza się w szerszym kręgu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu 8 prostych zasad
Nick: