Dodany: 2012-11-08 13:04:01

 

2 Broke GirlsSerial 2 broke girls to serial, który jawi nam się jako opowieść dwóch kobiet, które różnią się od siebie diametralnie, jednak coś je łączy – mimo tego, jaka mają pozycję w świecie nie zamierzają niczego odkładać na później i nie zamierzają rezygnować ze swoich marzeń, dlatego też postanawiają walczyć o swój lepszy los.

 

Są przyjaciółkami, które odkładają każdy grosz by razem założyć wspólną cukiernię. serial 2 Broke Girl to serial komediowy, który opiera się na przezabawnych sytuacjach tych dwóch, głównych bohaterek i ich często irracjonalnego podejścia do życia, które jak się okazuje jest całkiem ciekawe.

 

Serial 2 broke girsl to serial, który polecamy zarówno młodym jak i nieco starszym widzom z pewnością jednak serial ten zasługuje na poświęcenie mu odrobiny czasu. Polecamy również serial tym, którzy lubią po prostu coś obejrzć, jednak nie chcą analizować, jak w serialach kryminalnych, a chcą jedynie spędzić czas przed telewizorem. Serial jak filmy online o komediowych perypetiach sprawia, że niejako wciągamy się w los naszych głównych bohaterek i dzięki temu staje się jeszcze ciekawiej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu 2 Broke Girls
Nick: