Dodany: 2012-11-08 13:05:42

 

1000 złych uczynkówserial 1000 złych uczynków to serial, który ma przede wszystkim bawić nas i to doskonale wychodzi temu, nietypowemu, polskiemu serialowi.

 

Serial 1000 złych uczynków to serial opowiadający o tym, jak złe duchy, którym powinęła się noga i zdradziły lucyfera – są zmuszone nie tylko nagle stać się normalnymi ludźmi i żyć na ziemi, ale również nie mogą mówić o swoim prawdziwym istnieniu. serial 1000 złych uczynków opowiada o tym jak zesłani na ziemie wygnańcy szatana mają jedną szansę by wrócić do piekła, swojego domu. Muszą namówić 1000 osób by wyrządziły 1000 złych uczynków.

 

Jak to jednak zrobić, kiedy okazuje się, że nie jest tak łatwo znaleźć na ziemi tyle osób, które będą chciały wyrządzić komuś złe uczynki. Serial ten podobnie jak filmy online o pokrętnej logice wciąga bo jest to coś innego niż to, do czego przywykliśmy. Serial ten ma w sobie to coś, jest inny nie boi się zapędzenia, nie boi się niepoprawnych, czy też uznanych za złe skojarzeń, a także celowo naciąga wręcz nie tylko fakty, które znamy z naszej rzeczywistości, ale również pokazuje w zupełnie inny sposób to do czego przywykliśmy. Pokazuje jak nowe osiedle zostanie nagle zmienione, wśród mieszkańców zacznie się dziać coś innego, dziwnego. Co? Zobaczcie sami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu 1000 złych uczynków
Nick: