Dodany: 2012-11-08 13:18:51

 

Ben and Kateserial Ben and Kate to serial który śmiało możemy określić jako serial pokazujący przeciwieństwa , które mimo, że powinny wzajemnie się wykluczać, mimo wszystko doskonale się zgrywają.

 

Serial ben and kate to serial opowiadający konkretnie o rodzeństwie, które mimo, że ma zupełnie inny styl bycie, życia i inne plany, muszą razem zamieszkać. Siostra jako samotna matka potrzebuje pomocy, a więc brat się do niech wprowadza. Jego celem jako lekkoducha i marzyciela jest pokazanie jej – swojej siostrze co traci i co powinna zmienić w swoim życiu. Siostra natomiast, która odpowiedzialna i bardzo pracowita myśli, że brat jest zagubiony w świecie stara się go delikatnie sprowadzić na ziemię.

 

serial Ben and Kate polecamy szczególnie rodzeństwom, bo z pewnością każdy znajdzie w tym serialu coś ze swojej rodziny. Serial ten jak filmy online traktujące o rodzeństwie, różnicach i tym podobnych sprawach, maja przede wszystkim pokazać, jak zabawnie z boku wyglądają takie przepychanki i jak bardzo zawsze, mimo oczywistych różnic jesteśmy do siebie podobni, my i nasze rodzeństwo. Serial polecamy również tym, którzy kochają po prostu dobrze się bawić oglądając..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ben and Kate
Nick: