Dodany: 2012-11-08 13:30:03

 

BossSerial boss to produkcja, która nie tylko pokazuje, jak wiele jest się w stanie zrobić dla władzy, kiedy tylko okazuje się, że ta władza może nam zostać odebrana, ale jak wiele jest się w stanie poświęcić by ją zdobyć.

 

serial Boss to serial, który ma za zadanie pokazać nam ciemną stronę polityki, jak również pokazać nam jak wiele często politycy są w stanie zrobić, by nie tylko pozyskać nasze zaufanie, ale również poczucie i konieczność władzy. serial Boss to serial, który mamy właśnie za taki rodzaj serialu, który uświadamia nam te kwestie, które tu poruszyliśmy. serial Boss opowiada nam historię polityka, który dowiaduje się, że jest chory, jednak nie zamierza tego nikomu zdradzać, bo nadal jest przekonany o swoje sile, a poza tym doskonale wie, że jego pozycja natychmiast zostałaby zdegradowana, kiedy tylko wyszłaby na jaw jego choroba.

 

Serial ten jest podobnym do tych produkcji, które nazywamy filmy online o praniu brudów na temat polityki i wielkich korporacji, gdzie takie mechanizmy i działania to chleb powszedni. Serial ten to podobnie jak takie filmy właśnie coś dla ludzi o mocnych nerwach. Jesteś taką osobą? Koniecznie obejrzyj ten serial..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Boss
Nick: