Dodany: 2012-11-08 14:07:43

 

Doctor Whoserial Doctor Who to serial, który można powiedzieć, jest serialem opowiadającym o fantastycznej, całkowicie nierealnej sytuacji.

 

serial Doctor Who to serial, który opowiada o tym, jak ekspedientka, która prowadzi normalne, raczej monotonne życie, nagle staje ramię w ramię z kimś, kto nazywany jest Panem czasu, który szuka zła w każdym wymiarze życia. serial Doctor Who to serial, który opowiada o tym, jak oboje będą walczyć nie tylko z tym złem, które pojawiło się na świecie, ale dziewczyna pozna również świat, Pana czasu, czyli doktora who.

 

Serial ten jak filmy online o zombie pokazuje nam dwa wymiary, jeden z nich to nasz, rzeczywisty wymiar, drugi z kolei to wymiar, który tyczy się istot nieprawdziwych, istot, które przede wszystkim mają zły wpływ na nasz świat i musi znaleźć się ktoś, kto pokona te osoby. Serial ten można wziąć na serio, choć jak wiemy, takie sytuacje nie mają miejsca w rzeczywistości, choć akcja, która toczy się na naszych oczach jest bardzo wciągająca i interesująca. Serial polecamy więc przede wszystkim tym, którzy kochają tego typu seriale i filmy, gdzie fantastyka przeważa to co dzieje się w świecie realnym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Doctor Who
Nick: