Dodany: 2012-11-08 14:18:29

 

Emily Owens, M.D.serial Emily Owens, M.D. To produkcja, która jest kontynuacją opowieści o młodej już lekarce, którą poznaliśmy jeszcze w jej szkolnych czasach.

 

Serial Emily Owens, M.D. Jest jakby dalszą częścią opowieści o życiu tej kobiety, która właśnie odbywa staż w jednym ze szpitali. Jak się okazuje to, co męczyło ją w czasach szkolnych, w dorosłym świecie również będzie miało miejsce. Tym razem nasza bohaterka znajdzie się wśród ludzi, którzy również nie będą dla niej sympatyczni, nadal będzie miała problem z zaaklimatyzowaniem się. serial Emily Owens, M.D. to serial, który przede wszystkim pokazuje, że wcale świat dorosłych nie musi znacząco różnić się od świata, który niegdyś męczył nas kiedy byliśmy dziećmi.

 

Nasza główna bohaterka naszego serialu będzie musiała raz jeszcze stoczyć wojnę o siebie i o swoje miejsce w szpitalu, w którym odbywać będzie staż. Serial polecamy tym, którzy lubią filmy online o tematyce medycznej. Co prawda takich produkcji jest dziś coraz więcej jednak i ten z pewnością film znajdzie uznanie wśród widzów, którzy śledzą tego typu produkcje..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Emily Owens, M.D.
Nick: