Dodany: 2012-11-09 09:27:14

 

Głowa rodzinySeriale animowane - ja wiemy, dziś to nie zawsze seriale skierowane do dzieci. Tak jest w przypadku serialu, jakim jest serial Głowa rodziny. serial Głowa rodziny to serial opowiadający o przygodach rodzinki, która składa się z ojca, matki, trójki dzieci i dość nietypowego psa – który nie tylko mówi, ale również wie, co to znaczy dobra zabawa.

 

Serial głowa rodziny to serial, który urzeka przede wszystkim bezpardonowością, ciekawymi dialogami, zabawnymi akcjami, a także nietypowymi zbiegami okoliczności, które sprawiają, że serial ten jest po prostu inni niż te, do których przywykliśmy. serial Głowa rodziny to serial, który w domyśle ma pokazywać, jak głową rodziny jest w tym przypadku – ojciec, który tak naprawdę tą głową rodziny nie jest, a jest nią żona, która pilnuje nie tylko swojego męża, ale również pilnuje swoich dzieci i niesfornego psa.

 

Serial głowa rodziny z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto dość ma już standardowych seriali, które pojawiają się niemal na wszystkich kanałach i w sieci. Serial ten jest kierowany do tych, któzy lubią filmy online, które mimo, że animowane są skierowane do widza dorosłego..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Głowa rodziny
Nick: