Dodany: 2012-11-09 09:31:12

 

Homelandserial Homeland to opowieść o bohaterze wojennym, który zostaje uratowany z Iraku i po wielu latach wraca do kraju, by nie tylko na nowo ułożyć sobie życie, ale i opowiadać o tym, co mu się przydarzyło.

 

serial Homeland to opowieść o tym, jak wita się w kraju bohatera, jednak również o tym, jak nie zawsze ten, kto za bohatera się podaje – jest nim. serial Homeland to serial, który pokazuje jak po powrocie do kraju bohatera, w jego istnienie nie wierzy agentka CIA, która stara się zrobić wszystko by wyjaśnić kim jest ten człowiek i dlaczego podaje się za zaginionego żołnierza. Jej zdaniem ten, kto wyjechał na misję i zaginął to nie ten sam człowiek, który teraz wrócił do kraju.

 

Serial ten jest nieco innym spojrzeniem na problem bohaterów wojennych, a także na to, jak ciężko jest na sprawdzić, kim są ludzie, którzy wracają po tak długiej nieobecności. Serial ten jest inny niż filmy online, które opowiadają zazwyczaj o tym, jak wygląda wojna, jak ciężko jest ludziom na wojnie i tym podobne. Jednak warto na ten serial poświęcić czas, bo może się okazać, że będzie to bardzo atrakcyjna dla nas opowieść..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Homeland
Nick: