Dodany: 2012-11-09 09:33:05

 

Huntedserial Hunted to serial, który przypomina nam niecon stary już serial Nikita. serial Hunted to serial, który opowiada o dziewczynie, która jest doskonale wyszkoloną agentką, jednak nie pracuje dla rządu,a dla prywatnej agencji wywiadowczej.

 

Nasza główna bohaterka dzięki swojemu sprytowi i dobremu wyszkoleniu uniknęła zamachu na siebie. Jak się okazuje, wiele wskazuje na to, że zamach na nią był przygotowany przez jej dotychczasowych współpracowników. Dziewczyna nie wie, komu więc może zaufać, z kim ma współpracować, tak by znów mogła robić to co umie najlepiej, a więc walczyć. Serial hunted to serial, który ma za zadanie pokazać, jak działają takie siły, agencje, jaki jest ich powszechny interes i jak załatwia się agentów, którzy z czasem za wiele wiedzą i zbyt wiele potrafią.

 

Serial hunted z pewnością wciągnie każdego, kto lubi serial akcji i te, które nie do końca wiadomo o czym są. Serial ten jak filmy online akcji można oglądać z zapartym tchem, tym bardziej polecamy wszystkim, którzy wieczorami chętnie oglądają seriale czy filmy. Zapraszamy do oglądania i oceniania..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Hunted
Nick: