Dodany: 2012-11-09 09:34:32

 

Last Resortserial last resort to serial, który jest nie tylko serialem przygodowym, ale również serialem akcji. Serial last resort to serial, którego akcja opiera się na złamaniu przez załogę podwodnego okrętu rozkazu wystrzelenia bomb nuklearnych w kierunku Pakistanu.

 

Kiedy załoga odmawia wykonania tego rozkazu, natychmiast rozpoczyna się ostrzelanie okrętu, a załoga zostaje zablokowana na dnie oceanu. Serial last resort pokazuje jak załoga dryfuje do najbliższej wyspy, gdzie nie tylko spróbują żyć normalnie, ale wyjaśnić sprawę rozkazu, postarają się oczyścić swoje imię i wrócić do Ameryki, gdzie uznani zostali za złych obywateli, a wręcz wrogów. serial last resort to serial wielowątkowy, który nie tylko ma w sobie tajemnicę, zagadkę, ale również masę ciekawych akcji i pięknych widoków.

 

Serial ten jak filmy online o rozbitkach, zawsze chętnie oglądamy, bo zawsze maja one w sobie masę czynnika przygodowego, który my widzowie kochamy. Polecamy serial właśnie tym, którzy przygody i fajnej, ciekawej opowieści od serialu oczekują..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Last Resort
Nick: