Dodany: 2012-11-09 09:42:58
 

Mike and Mollyserial Mike and Molly to serial, który opowiada w skrócie o problemie nadwagi jednak w kolorowym otoczeniu, wesołego, komediowego serialu.

 

Serial mike and molly to opowieść o pulchnej parze, która spotyka się na specjalnych zajęciach dla tych, którzy chcą schudnąć. Serial pokazuje nie tylko ich miłość i wzajemne wsparcie jakim się darzą, ale pokazuje również masę ciekawych sytuacji i zabawnych zdarzeń, których są świadkami, bądź głównymi bohaterami. serial Mike and Molly to serial, który polecamy każdemu, kto nie tylko lubi seriale tego typu, ale również lubi amerykański styl bycia, humor, a także ich własne pokazywanie słabości.

 

Serial jak filmy online o komediowym charakterze nie mają zbyt rozbudowanej fabuły, w tym przypadku akcja toczy się wokół problemu, jaki ma ta dwójka ze swoją wagą. To jest ich główny problem, który chcą pokonać, ale nie jest im łatwo, zwłaszcza molly, która ma szczupła matkę i siostrę , z którymi mieszka. Serial pokazuje również ich codzienne życie w pracy – mike to policjant, który raczej pokazany jest jako dobroduszny i molly jako przesympatyczna nauczycielka. Serial z pewnością spodoba się tym, którzy lubią seriale tego typu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mike and Molly
Nick: