Dodany: 2012-11-09 09:57:57

 

Partnersserial Partners to typowo amerykański serial o życiu o kłótniach między przyjaciółmi, o częstych, przeróżnych sytuacjach, z których wydaje się, że nie ma już wyjścia.

 

Jest to serial o partnerach biznesowych, którzy jednocześnie sa partnerami w życiu prywatnym, ale jako przyjaciele. Ich problemy w pracy i w życiu prywatnym zaczynają się pojawiać, kiedy każdy z partnerów zaczyna szukać swojej drugiej połówki. Serial partners to serial pomyłek, zbiegów okoliczności, zabawnych sytuacji, ale i wielu zwykłych, codziennych sporów. To serial , który z pewnością nie powala ani fabułą, ani też innymi cechami, które mają seriale amerykańskie. serial Partners to raczej jeden z tych seriali, które powstają dla zapchania czasu antenowego tak wielu stacji amerykańskich, które potrzebują czegoś nowego.

 

Serial rzeczywiście jest nowy, jednak nie ma w sobie nic, co można by nazwać nowością. filmy online i seriale tego typu jeśli mają stałych widzów, to raczej tych, którzy o konkretnej porze szukają czegokolwiek w telewizji, by obejrzeć, sprawdzić, czy po prostu wykonywać inne czynności, podczas gdy serial leci w tv. Serial z pewnością więc nie będzie tym, które oglądamy z pasją i chęcią poznania kolejnych przygód naszych bohaterów, jest to raczej serial, który oglądamy przypadkiem ot tak..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Partners
Nick: