Dodany: 2012-11-09 10:10:43

 

SimpsonowieRodzinka Simpsonów to chyba znana dziś każdemu doskonale rodzinka, która nie tylko ma za zadanie bawić nas, ale również pokazywać przekolorowane sytuacje, które my również kochamy obserwować w naszym życiu. serial Simpsonowie to serial o rodzince, którą pokochał ju cały świat, to serial, który polecamy widzowi dorosłemu.

 

To co zawarte jest w dialogach i samym przekazie serialu zdecydowanie skierowane jest do widzów dorosłych. serial Simpsonowie to serial skupiający się na opowieści o rodzince, która jest typową amerykańską rodzinką. Serial jest o tyle atrakcyjny, że jest to serial śmiejący się ze zwyczajów i nawyków Amerykanów i tego jak żyją i jakie mają między sobą relacje. serial Simpsonowie jest serialem, który jest już kultowym, choć wciąż emitowanym serialem, który zyskał nie tylko stałych widzów w Ameryce, ale na całym świecie.

 

W Polsce, czy w krajach skandynawskich – simpsonowie to coś więcej niż serial, to śmiałe naigrywanie się z kultury amerykańskiej, która jest dla nas zupełnie niezrozumiała, tak jak mentalność tej społeczności. Serial simpsonowie jak filmy online animowane dla widza dorosłego wciągają i z roku na rok zyskują większą liczbę fanów, a gadżety z podobizną głównych bohaterów sprzedają sie wciąż jak świeże bułeczki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Simpsonowie
Nick: