Dodany: 2012-11-09 10:11:59

 

VegasSerial Vegas to jak sama nazwa mówi – serial kręcony wokół życia w Vegas. Serial Vegas opowiada o szeryfie, który dostaje pozwolenie na ściganie tych wszytskich mafiozów i gangsterów, którzy chcą zarobić na kasynach.

 

Serial vegas to opowieść nie tylko o tym, jak nasz dzielny szeryf swoimi nietypowymi sposobami będzie walczyć z tym, czym jest hazard, ale przede wszystkim będzie starał się walczyć z tymi, z którymi podobno nikt nie jest w stanie wygrać. Serial vegas to serial, który opiera się na akcji, na serialach, które mają za zadanie pokazać tamten świat, który nie tylko jest światem nie do przejścia dla normalnego człowieka, ale jest światem pełnym pieniędzy, pełnym agresii i skorumpowanych osób, które tylko czekają na to, żeby wejść w biznes związany z kasynami.

 

Serial jak filmy online o tej samej tematyce, ma za zadanie pokazać nam świat, który możemy zobaczyć rzeczywiście tylko w filmach. Serial ten i fimy tego typu to przecież wciąż niewielka część z tego, co mogłoby być tematem dla wielkich produkcji. Tamte czasy, początków kasyn i świata hazardu – to było coś, co dziś można by uczynić tematem rzeką..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Vegas
Nick: