Dodany: 2012-11-09 10:29:26

 

Żona idealnaserial Żona idealna to opowieść skupiająca się nie tylko na tym, kim jest zona idealna, ale również na tym, że kobieta, nawet taka, w która nikt już nie wierzy nadal jest bardzo silna, nadal można bardzo wiele i przede wszystkim wciąż może być nie tylko zaradna, ale i bardzo sprawna.

 

serial Żona idealna opowiada o kobiecie, która musi nagle po 10 latach siedzenie w domu z dziećmi na nowo wyjść do ludzi i jako prawniczka powalczyć o oczyszczenie zarzutów męża, który trafił do więzienie. serial Żona idealna pokazuje jak kobieta bez większych problemów nie tylko na nowo staje się prawnikiem, ale również doskonale radzi sobie z cała reszta, w tym z wyciągnięciem męża z więzienia.

 

Serial w pierwszym sezonie to opowieść o srogiej kobiecie, skupionej na swoim celu, jednak kolejne sezony to już raczej wesoła opowieść o kobiecie, która nie tylko ma swój cel, ale również potrafi dostrzegać to co dzieje się wokół niej, a także dostrzegać ludzi, którzy znajdują się wokół niej. Serial ten jak filmy online o prawniczkach , które doskonale sobie radzą w życiu – szczególnie przypadają do gustu kobietom. Zachęcamy do obejrzenia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Żona idealna
Nick: