Dodany: 2012-11-09 11:00:48

 

Żniwiarzserial Żniwiarz to serial komediowy, który opowiada o tym, jak młody, amerykański chłopak dziwi się, że jego rodzice nigdy na niego nie naciskali, że zawsze mógł robić co chce i jak chce, kiedy jego bratku nie tylko kazano robić wszystko jak należy, ale i kazano mu się pilnować.

 

Wszystko nagle staje się jasne, kiedy okazuje się, że jego rodzice tuż przed jego narodzinami oddali jego duszę diabłu i do niego on należy i na jego usługach musi żyć. serial Żniwiarz to opowieść zabawna, pełna zaskakujących historii i zbiegów okoliczności. serial Żniwiarz opowiada o tym, jak okazuje się, że w wieku 21 lat nasz główny bohaterów musi stać się łowca głów na usługach szatana, a jego codziennym obowiązkiem będzie szukanie na świecie łotrów i wysyłanie ich z powrotem do piekła. Jak poradzi sobie nasz główny bohater ze swoim nowym zadaniem i swoim nowym życiem?

 

Serial żniwiarz to serial komediowy, który oceniany jest nisko przez krytyków codziennych tasiemców, jednak jak ocenia ten serial młodzież, czyli target tego serialu – jest to zabawna produkcja, przy której można się dobrze bawić. Serial ten jak filmy online ściąga nieco fabuły z popularnych filmów o diabłach, sztanach zombie itd, co jest dziś modnym tematem, jednak można w nim znaleźć coś nowatorskiego. Zapraszamy do oglądania i wyrobienia sobie własnej opinii..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Żniwiarz
Nick: