Dodany: 2013-01-08 11:35:32

 

HowlingW filmy online raz na jakiś czas trafiają się kasowe produkcje zagraniczne. Egzotyczne kino z Japonii potrafi stanąć na wysokości zadania i pokazać, że w filmy online można odnieść sukces nie produkując w Ameryce.

 

Dobrym dowodem na potwierdzenie tej tezy jest film Howling. Tu akcja rozgrywa się wokół tajemniczych morderstw, wszystko jest owiane aurą tajemniczości i sekretu, ofiary mają ślady ukąszenia na szyi.

 

Pewien niedoceniony detektyw bierze się za ten temat, i w dodatku otrzymuje jeszcze pomoc w postaci młodej adeptki. Razem są w stanie pokonać wszystkie przeciwności losu. Tak postanawiają zrobić, tyle, że ambicje detektywa i chęć awansu karzą mu podjąć śledztwo na własną rękę. Rozwiązując zagadki dzień po dniu, nie wie jeszcze z czym igra. Postać mordercy w miarę trwania filmu staje się coraz bardziej tajemnicza i zagadkowa. Przekonywać może fakt, że fabuła filmu jest niebanalna, ale nie inspiruje. Pomysł jest już oklepany i znany na całym świecie. Nie da się na to nic poradzić, film nie przejdzie do historii kinematografii.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Howling
Nick: