Dodany: 2013-01-08 11:58:49

Czerwony świtW filmy online nie ma miejsca na produkcje nie przyciągające widowni. Do czasu do czasu pojawia się gorsza produkcja w szeregu filmy online. W film Czerwony świt mamy niebanalną fabułę w nieco fatalistycznej wizji świata.

 

Akcja toczy się w mieście w Stanie Waszyngtonu w Ameryce. Jest dokonany nalot na to miasto przez spadochroniarzy Z Korei Północnej. Wojna na terenie Stanów Zjednoczonych z użyciem broni palnej, obywatele postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Chcą walczyć o swój byt i ratować świat przed najazdem z Komunistycznej Korei. Atak ten jest trudny do odparcia, ale mimo tego obywatele nie ustępują.

 

Film dopiero wszedł do kina, ale mimo wszystko jest już bardzo nisko oceniony. Wynika to z kiepskiej realizacji oraz marnej gry aktorskiej. Przekłada się to w sposób bezpośredni na wynik oglądalności, budżet produkcji zbyt wysoki nie jest co stanowczo utrudnia realizację jakichś efektów specjalnych w filmie. Filmy tego typu to pogranicze kina akcji i sensacji z nutką patetyzmu oraz patriotyzmu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czerwony świt
Nick: