Dodany: 2013-01-08 12:21:02

 

BarfiFilmy online nie są jednakowe, w każdym kraju powstają inne produkcje tego rodzaju. W filmy online na pierwszy plan wysuwają się najbardziej popularne pomysły przenikające z kultury masowej.

 

W film Barfi nie mamy niczego nowego do pokazania, wszystkie pomysły były już dawno wyczerpane. Jest to monotematyczny film powracający swoją tematyką do problemów miłości z punktu widzenia mężczyzn.

 

Mają oni cyniczny stosunek do miłości i przekłada się on na ich życiowego postawy oraz sukcesy lub porażki na polu miłosnym. Wiele jest różnego rodzaju zdarzeń i sympatycznych sytuacji jakie zachodzą w tym filmie. Na tym polu powstało niewiele dzieł mocno zaskakujących. Temat jest wyeksploatowany i wyczerpany na wszelkie możliwe sposoby. Akcja filmu przedstawia trzy nieco inne od siebie spojrzenia na miłość i relacje damsko-męskie. Kino nie ma już niczego co niebanalne do zaoferowania w tematyce miłości i relacji między kobietami i mężczyznami. Naprawienie spojrzenia na te sprawy nie przychodzi łatwo, wymaga to czasu i pracy nad samym sobą..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Barfi
Nick: