Dodany: 2013-01-08 12:24:52

 

Kruk. Zagadka zbrodniFilmy online to często kino nastawione na emocje, a te najlepiej dostarczają thrillery. Pośród filmy online nie ma miejsca na pomyłki. Thrillerem będącym kontynuacją słynnej serii jest film Kruk. Zagadka zbrodni.

 

Mamy w nim do czynienia z serią zbrodni do której służą znane utwory literackie i muzyczne. O co chodzi mordercy i kim on jest? To zagadka na całym film, oczywiście i tym razem nie zabraknie nam zapierających dech w piersiach scen i nagłych zwrotów akcji. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki w tym filmie.

 

Mamy tu mnóstwo zagadek jeszcze nie rozwiązanych i wymagających czasu. A mamy go trochę, bo film trwa prawie dwie godziny i potrafi trzymać w napięciu jego siłą jest przede wszystkim magiczna aura tajemniczości. To ona spowija dokładnie każdy element tej misternej zagadki. Jest to część nieco inna od poprzednich, ale ciągle utrzymana w tym samym klimacie. Zachowanie poprawnych relacji z pierwowzorami zeszło tu jednak na dalszy plan. Gra aktorska jest mizerna, a efekty specjalne przeciętne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kruk. Zagadka zbrodni
Nick: