Dodany: 2013-01-08 12:27:58

 

Singielka z L.A.W filmy online jest pewien potencjał stojący po źeńskiej stronie widowni. Toteż część filmy online powstaje ze specjalną dedykacją dla tej strony publiki. W film Singielka z L.A.

 

Widzimy jak młoda pani fotograf odbywa swoje przeboje na drodze do miłości. Szuka szczęścia i miłości w mieście aniołów, z czasem jednak staje się coraz bardziej sfrustrowana brakiem owoców w swoim postępowaniu. Brak efektów staje się dla niej powodem do niezadowolenia a nawet podstawą do załamania. Jak sobie z tym poradzi, cozwyscie przez spotkanie kolejnego mężczyzny z marzeń.

 

Nie wiemy który będzie tym ostatnim, w miarę trwania filmu produkcja zaczyna przypominać taki hit jak Seks w wielkim mieście, podobne problemy i wydarzenia. Różni się nieco forma, tu nie ma przełamywania tabu i takiej swobody w traktowaniu o sprawach damsko- męskich. Bohaterowie tego filmu są naprawdę ciekawi o ile wcześniej nie widzieliśmy innych amerykańskich produkcji w tym stylu. Nie jest to kino odkrywcze, ale zapewnia rozrywkę na jeden wieczór..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Singielka z L.A.
Nick: