Dodany: 2013-01-08 12:31:17

 

Dziennik cwaniaczka 3Filmy online to kino familijne po części. Nie są to filmy będące w ścisłej czołówce światowego box office, ale pośród filmy online nie mają najgorszej pozycji. Wakacje to problem z dziećmi a tego rodzaju kłopoty mogą skończyć się bardzo źle, wręcz fatalnie.

 

W film Dziennik cwaniaczka 3 widzimy jak z tym problemem radzi sobie większość rodziców. Wysyła swoje dzieci na wakacje w podróż, ale tym razem będzie inaczej młody bohater niestety nie może udać się w podróż, wszystko trzeba odwołać.

 

Dziecko musi zostać w domu, ale jak się okazuje to nic strasznego, otoczony rówieśnikami i kolegami oraz w towarzystwie swojego psa doskonale spełni swoje obowiązki domowe i wykorzysta czas pożytecznie najlepiej jak umie. Nie ma to nic wspólnego z narkotykami i alkoholem, zabawa przebiega bezpiecznie i spokojnie jak na ten wiek. Mimo tego cała rodzina znajdzie coś dla siebie i z radością obejrzy ten przejmujący obraz, czasem może nawet z wzruszeniem w oczach. To bardzo zabawna opowieść, może zaskoczyć każdego nagłymi zwrotami akcji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dziennik cwaniaczka 3
Nick: