Dodany: 2013-01-08 12:34:39

 

ArbitrageFilmy online to produkcje często traktujące o naszym życiu, podchodzące do tego tematu naprawdę na poważnie. Wielu z nas życie nie układa się po naszej myśli to także jest widoczne w filmy online i to dość często. W film Arbitrage mamy przykład idealnych pozorów utrzymywanych przez bardzo długi czas.

 

Główny bohater staje w trudnej sytuacji życiowej, ma kochankę, żonę, dziecko i centrum handlowe z długami. Mówiąc jednym słowem jest to sytuacja mocno niekorzystna, teraz bohater wiodący podwójne życie musi jakoś wykaraskać się z tych komplikacji życiowych. Nie będzie to łatwe, ani dla niego ani dla innych. Film opowiada o tym, jak wiele można ukryć przed naszymi najbliższymi wieść drugie życie w tajemnicy przed wszystkimi.

 

To zadziwiające, samo z siebie narzuca się pytanie o to ile osób ma takie życie w rzeczywistości? Coraz więcej jest gry w naszym życiu i hipokryzji. Realia nie są zbyt optymistyczne, ale nie usprawiedliwia to złego postępowania, niektórych osób. Film jest nieco refleksyjną opowieścią..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Arbitrage
Nick: