Dodany: 2013-01-08 12:42:05

 

The SweeneyW filmy online od czasu do czasu powraca się do starej tematyki. Poruszanej regularnie na wiele sposobów za pośrednictwem coraz to innych modyfikacji. Filmy online to ogromny zbiór, znajdziemy tam wszystko czego szukamy.

 

Między innymi taki film jak film The Sweeney , jest to poruszająca, trudna i wymowna opowieść o tym jak wygląda praca policji. Jest to bardzo odpowiedzialna i wymagająca praca, realizowanie wszystkich obowiązków jest trudne. Często trzeba działać na granicy prawa lub je omijać tylko tak możemy dojść do sensownego rezultatu.

 

To przerażające jak wygląda rzeczywistość ulicy, i to nie tylko Londyńskiej w której toczy się akcja, ale w zasadzie każdej. Wiele już było tego typu filmów, przedstawiających działania na granicy prawa. Często podejmowane w sytuacjach bardzo trudnych i skomplikowanych, a takich nie brakuje w naszej rzeczywistości na najmniejszym nawet szczeblu. Wszystko to przekłada się na pozostałe sfery życia i dziedziny, dlatego życie większości osób nie wygląda tka jakby tego chcieli..

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Sweeney
Nick: