Dodany: 2013-01-08 12:47:49

 

Atlas chmurDzieje ludzkości to temat dosyć często poruszany w filmy online. Grono filmy online jest nastawione na nic innego jak dostarczanie rozrywki masowemu odbiorcy. Także film Atlas chmur powstał w tym jednym celu.

 

Jest to opowieść o tym jak zdarzenia w rozlokowane w różnym czasie wpływają na otaczająca nas rzeczywistość. Jest to ujęcie wielowymiarowe rzeczywistości. Pokazanie jej na każdym najmniejszym nawet szczeblu. Złożoność otaczającego nas świata nie pozwala nam poprzestać na jedno wymiarowych rozważaniach. Każą szukać dalej o tym traktuje ten film. Jest to bardzo bajkowa i barwna opowieść, można rzec, że to przygodowa powieść w wersji zekranizowanej.

 

Jest przeznaczona dla widzów bez ograniczeń wiekowych, nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. W tym filmie nie znajdziemy ani przemocy ani tragedii. Nie zobaczymy też scen drastycznych w jakimkolwiek sensie lub nieprzyjemnych. Warto wziąć to pod uwagę i zdecydować się na chwilę odprężenia i relaksu z tym dziełem. Najlepiej jest zrobić to w nudny i beznamiętny weekend.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Atlas chmur
Nick: