Dodany: 2013-01-08 12:52:46

 

HelplessW filmy online pełno jest romansów. Romanse to to co kocha publika po źeńskiej stronie widowni, i z szeregu filmy online czasem trafia się coś co zadowala te gusta. W film Helpless widzimy jak wielką siłą okazuje się miłość i uczucia jej towarzyszące.

 

Mianowicie główny bohater chce się ożenić sam nie wie z kim tak naprawdę staje na ślubnym kobiercu. Jego wybranka znika bez śladu, pan młody rusza w pościg za nią. Jak się potem okazuje nie jest to specjalnie uzasadnione, bo wybranka skrywa bardzo negatywną tajemnicę. Jej odkrycie może zmienić jego życia na gorsze lub nawet całkowicie je zniszczyć.

 

To alternatywa ostateczna, ale realna dla głównego bohatera. Jest to kino japońskie w najlepszym wydaniu i utrzymane w klimacie napięcia tak jak za dawnych lat i czasów. Formę trzymają też aktorzy, gra nie jest najwyższych lotów, ale i tak trzyma poziom. Bohaterowie filmu zrobią naprawdę dużo by wydostać się z tych tarapatów raz na zawsze. Droga nie jest łatwa ani prosta o tym przekonamy się oglądając kino japońskie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Helpless
Nick: