Dodany: 2013-01-08 12:54:27

 

Żądza i pieniądzeFilmy online to kino na światowym poziomie o ile trafi się w gatunek i temat do odbiorców. W licznych produkcjach z tego gatunku jakim są filmy online nie brakuje nagłych zwrotów akcji i ciekawych zagrań.

 

Wzorowanym na tym silniku filmem jest Żądza i pieniądze. Jest to mało przebojowa mocno odgrzewana produkcja filmowa zdająca się przypominać sensacyjny hit z lat późnych ubiegłego wieku. Nie ma tu czegoś czego byśmy wcześniej nie widzieli. Wszystko co tam spotykamy jest zaczerpnięte z czyjejś wcześniejszej myśli, nawet bohaterowie wydają się przerysowani. Akcja filmu nie jest specjalnie napięta, ale budzi lekkie zainteresowanie. Z czasem wcale nie jest lepiej raczej gorzej.

 

Fabuła opiera się na tym, że striptizerka rzuca swoją pracę i zatrudnia się w klubie u jednego z lokalnych bossów czego jeszcze nie wie. Jego żona ma pewien kłopot a nasza bohaterka dostaje się w sam środek afery. Jak się to wszystko zakończy? Tej odpowiedzi udzieli nam sam reżyser po obejrzeniu całego filmu, i już wszystko staje się jasne. A zagadka nie okazuje się taka straszna.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Żądza i pieniądze
Nick: