Dodany: 2013-01-08 12:56:14
 

Zła terapiaFilmy online to kino standardowe, dopasowane do gustów przeciętnych obywateli. W filmy online jest wiele produkcji z gatunku thriller. To jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych gatunków filmowych na całym świecie.

 

Tego dowodzi film Zła terapia, nie jest to kasowy hit, ale stanowi w miarę przyzwoitą produkcję. Spełnia ona standardy jakie narzucają światowym produkcjom gusta i oczekiwania widzów na całym globie. Fabuła jest schematyczna, widziano ja już w wielu odsłonach. Mało przekonujący jest fakt, że wprowadzono nowe wątki i zmodyfikowano nieco strukturę.

 

Każdy bardziej obeznany w tym gatunku kina widz zda sobie sprawę, że to wszystko już było. Film opowiada o tym, jak główna bohaterka wpada w traumę po śmierci narzeczonego w katastrofie lotniczej, ratuje ją doktor psychologii. Nie jest to ratunek z pobudek humanistycznych, bohaterka przypomina jej zmarłą córkę. Teraz zaczyna się akcja dramatu na dobre, jej zakończenie może zaskoczyć każdego nawet najbardziej myślącego widza..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zła terapia
Nick: