Dodany: 2013-01-08 12:58:42
 

Czerwona wilczycaFilmy online bardzo bogate są w różnego typu kryminały. Jest to obszernie przedstawiany w różnego typu dziełach temat. filmy online to często albo kryminał albo coś z pogranicza kryminału. Szwecja ostatnimi czasy przoduje w produkcji kryminałów, jednym z bardziej wziętych jest np. najnowszy film pod tytułem film Czerwona wilczyca.

 

To mroczny i klimatyczny film powstały na bazie książki pod tym samym tytułem. Nie jest to dosłowna interpretacja tej poczytnej na całym świecie książki, zostało pewne pole do popisu dla scenarzystów. Jest to mroczna opowieść o tym jak wiele dzisiaj mogą znaczyć wydarzenia z przeszłości. Ich wpływ na rzeczywistość i jej kształtowanie może być ogromny, wręcz często niedoceniany.

 

Tu mamy dokładny przykład jak wiele może się zmienić. Pewien dziennikarz ginie w upozorowanym wypadku, nikt by się tym nie przejął gdyby nie dociekliwość jego partnerki zawodowej. Okazuje się, że zabili go ludzie zamieszani w zamachy terrorystyczne w sprawie których śledztwo prowadził. W miarę rozwoju prac poszukiwawczych nasza bohaterka natrafia na poszlaki prowadzące do czołowych polityków w obecnym rządzie w tym do tajemniczej Czerwonej wilczycy będącej w rządzie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czerwona wilczyca
Nick: