Dodany: 2013-01-08 13:00:30

 

Na własne ryzykoW filmy online nie ma miejsca na nieudane lub mało spektakularne produkcje. Wiele z filmy online to przeciętne produkcje stawiające na maksimum efektów specjalnych. Nieraz trafi się film w tematyce fantastycznej i naukowej ez efektów specjalnych.

 

Często są to komedie i pozostawiają wiele do życzenia. Tak samo jest w przypadku film Na własne ryzyko. To opowieść o tym jak pewien naukowiec poszukuje odważnych ludzi do eksperymentu. Te poszukiwania są bardzo długotrwałe, większość osób nie chce się zgodzić na udział w tego typu działaniach. Toteż mają bardzo trudne zadanie, do realizacji.

 

Wywiązanie się z warunków eksperymentu, zmusza naukowca do dania ogłoszenia w gazecie. Sceptyczny i wręcz cyniczny dziennikarz wraz ze swoimi praktykantami postanawia uczestniczyć w tym eksperymencie. Jak to się może zakończyć? Trzeba przekonać się o tym na własny rachunek. Nie jest to film na miarę najwyższych lotów. Mimo wszystko jest sympatyczny i bardzo przejrzysty dla większości osób. Nie jest to wspaniałe kino zapadające w pamięć.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na własne ryzyko
Nick: