Dodany: 2013-01-08 13:04:02
 

Faceci od kuchniFilmy online pełne są produkcji w których mężczyźni pojedynkują się między sobą. Tło do tych pojedynków zmienia się zazwyczaj cyklicznie, ale przeważnie zawsze pozostaje kilka możliwych wariantów. W filmy online mamy do czynienia coraz częściej z przełomowymi filmami o tej tematyce.

 

Do takich należy film Faceci od kuchni. W film Faceci od kuchni mamy przed sobą bohaterów kulinarnego zamieszania. Mężczyźni pojedynkują się na kuchenne rewolucje niczym w rodzimych produkcjach Tvn-u. To niesamowicie ciekawe widowisko, kucharze to temat bardzo wdzięczny do pokazywania. Jeśli dania są smaczne tu już w ogóle.

 

Walka w kuchni jest walką o byt gorsza drużyna straci pracę. W zasadzie w film Faceci od kuchni widać to wyraźnie, że jest to tylko tło do pokazania męskiej rywalizacji o wszystko, dosłownie o wszystko. Kino tego pokroju to komedia mająca ukazać w sposób śmieszny męskie zachowania i zwyczaje. Jak im to wyszło? Trzeba to ocenić samemu, nie ma lepszego sposobu. Film nie jest zbyt długi, więc najwyżej nie stracimy za dużo czasu.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Faceci od kuchni
Nick: